Ölüdeniz Mah. Atatürk Cad. No: 46/A

Gulet Leylali

5 Yıldız
  • 10 Kişi
  • 23
  • 2023
  • 5 Kabin

Açıklama

Sonsuz maviye açılan kapınız Leylalı Motor Yat ile unutulmaz bir deniz macerasına hazır olun! 2023 yılında özenle inşa edilen bu zarif yat, size ve sevdiklerinize lüks ve konfor dolu bir tatil sunmak için tasarlandı.

23 metre uzunluğunda ve modern tasarımıyla dikkat çeken Leylalı, 3 kişilik profesyonel ekibiyle misafirlerine kusursuz hizmet sunar. Denizin üzerindeki evinizde kendinizi tamamen rahat hissedecek, unutulmaz anlara tanıklık edeceksiniz.

Leylalı Motor Yat, içerisinde bulunan 1 Master Kabin ve 4 Double Kabin ile toplamda 10 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahiptir. Her kabindeki özenle seçilmiş detaylar ve konforlu yataklar, sizin ve sevdiklerinizin rüya gibi bir tatil geçirmesini sağlar.

Tatiliniz boyunca eğlence dolu anlar yaşamak isterseniz, yatın üzerinde bulunan kano ile çevredeki sakin koyları keşfetmek için mükemmel bir fırsatınız olacak. Kendinizi doğanın kucağına bırakarak denizin sakin sularında huzurlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Leylalı Motor Yat, sizin için denizde bir vaha olacak. Siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak ve unutulmaz anılar biriktirmek için bize katılın. Hayalinizdeki tatilin kapılarını Leylalı ile aralayın, unutulmaz bir deniz macerasına adım atın!

Fiyata Dahil Değil
-KDV
-Kumanya, yiyecek ve içecekler
-Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
-Hava alanı transferleri
-Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
-Yurtdışı transitlog masrafları
-Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
-Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Fiyata Dahil
-Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
-Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
-Palamar ücretleri
-Mürettebat servisi
-Kullanma suyu
-Dizel ve benzin giderleri
-Nevresim takımları ve banyo havluları
-Yattaki ekipmanların kullanımı
-Yat sigortası

Çoğu gulette, özellikle yüksek sezonda, genellikle Cumartesi günü başlayan ve Cumartesi sabahı sona eren en az HAFTALIK kiralama yapılır. Mayıs-Ekim ayları arasındaki düşük sezon döneminde ise istediğiniz süre boyunca kiralama imkanları sunulabilmektedir.

Tekneye biniş saati genellikle Cumartesi günü en erken saat 15.00'te gerçekleşir ve tekneden iniş işlemi bir sonraki Cumartesi günü kahvaltı sonrası en geç saat 10.00'da tamamlanır.

Ücretsiz Olanaklar

Müsaitlik Takvimi

  • Bugün
  • Müsait
  • Kullanım dışı

Yorum göndermek için tekne rezervasyonu yapmanız gerekmektedir.

1.800 / Gün

  • Rezervasyon Formu
1

Diğer Yatlarımız

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?